Miło nam, że odwiedziłeś/odwiedziłaś nasz Klub i mamy nadzieję, że znalazłaś/znalazłeś coś, co Cię zainteresowało.

Nasz klub to przyjazne miejsce, w którym możesz rozwijać umiejętności, które sprawią, że Twoje życie osobiste i zawodowe stanie się lepsze.

Tutaj możesz:

  • polepszyć swoje umiejętności komunikacyjne
  • nauczyć się sztuki mówienia w przestrzeni publicznej i przemawiania
  • rozwinąć swoje umiejętności liderskie i stać się osobą, która porywa innych swoimi wizjami
  • otrzymać wsparcie osobistego mentora, a w przyszłości zostać mentorem dla nowych członków
  • spędzać czas i rozwijać się w towarzystwie pozytywnie nastawionych osób, które się lubią, wspierają i szanują.

Międzynarodowa organizacja Toastmasters od 1924 roku edukuje swoich członków wg unikalnego, ciągle rozwijanego programu. Przez te lata zyskała wielką popularność i teraz zrzesza ponad 280 tys. członków w 144 krajach.

Nasz Klub – Top Careers Toastmasters – powstał w 2005 roku jako pierwszy polskojęzyczny klub Toastmasters na świecie. Więcej informacji o organizacji i naszym klubie możesz znaleźć w internecie:

Zapraszamy Cię na kolejne spotkania, gdzie będziesz miał/miała możliwość poznać nas lepiej. Również zachęcamy do odwiedzenia innych klubów zarówno polsko, jak i obcojęzycznych. Informacje o innych klubach możesz znaleźć na FB na stronie Toastmasters Warszawa.

Nasze spotkania odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00 (miejsca spotkań ustalane na bieżąco) – śledź wydarzenia na FB.

Jako gość możesz nas odwiedzić 3-krotnie bez jakichkolwiek zobowiązań i całkowicie bezpłatnie.

Członkowie naszego klubu opłacają  co pół roku składkę w wysokości 270 zł a przystępując do klubu wpłaca się jednorazowe wpisowe w wysokości 100 zł.

Jeżeli zdecydujesz się  do nas dołączyć to prosimy o kontakt z Wiceprezes ds. Członkowskich. Osobę, która pełni tę funkcję możesz znaleźć na stronie zarządu.

Wyślemy Ci wtedy wszystkie niezbędne informacje jak dołączyć do naszego klubu.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na spotkaniu Klubu!