Spotkanie Toastmasters – 15 grudnia

Patrycja, prowadząc świąteczne spotkanie, opowiedziała bajkę o ciepłym i puchatym, a także zimnym i kanciastym. Tak jak Szeherezada, przerywała w najciekawszych momentach, aby zapowiedzieć kolejne części spotkania.

W swoim pierwszym wystąpieniu “Dobra motywacja” Kasia opowiedziała o pasji do aikido.

Justyna mówiła o życzeniach, na przykładzie tych składanych pięknej królewnie przez wróżki: abyś zawsze wyglądała jak wyglądasz, niech myślenie sprawia ci przyjemność, abyś miała święty spokój i wszystkiego najlepszego.

Małgosia zachęcała do samodzielnego wykonania prezentów gwiazdkowych “Zrób to sam”. Takich prezentów nie można kupić i dlatego są bezcenne. Można przygotować np. kolaż ze zdjęć, składankę ulubionych przebojów, pomalować kubek.

Zapraszam do obejrzenia Rozmowy w Polskim Radiu EURO. Prezesi dwóch największych klubów Toastmasters w Polsce, Patrycja Załug i Piotr Wiktorowski, udzielili wywiadu na temat sztuki autoprezentacji.

Zechciej przyjąć serdeczne życzenia
aby w te święta spotkało Cię wszystko to czego od dawna pragniesz, nawet jeśli wydaje się odległe. Życzę Ci, aby cały świat Cię wspierał w realizacji Twoich marzeń i pragnień. Abyś spotkał ludzi, którzy w Ciebie wierzą i chętnie dzielą się z Tobą ciepłym i puchatym.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2010.

Patrycja oraz członkowie klubu Top Careers Toastmasters

Spotkanie świateczne

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz