Nowy Zarząd TCTM!

Mamy to!
Wybraliśmy Nowy Zarząd na kadencję 01.01.2019-30.06.2019! 🎉🎉
Prezes – Piotr Rudzik
Wiceprezes ds. Edukacji – Andrzej Bulak
Wiceprezes ds. PR – Krzysztof Jakubowski
Wiceprezes ds. Członkowskich – Julia Fiołka
Skarbnik – Basia Szklaruk
Sekretarz – Kuba Andryańczyk
Dyrektor ds. Administracyjnych – Andrzej Kołodziej

Gratulacje! Życzymy Wam samych sukcesów! To będzie niezapomniane pół roku! 🤩

Image may contain: 7 people, people smiling, people standing and indoor

Wybory Zarządu tuż tuż ……

Drodzy Toastmasterzy,
już 20 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się Wybory Nowego Zarządu!

Zgodnie z regulaminem Klubu (http://www.tctm.pl/regulamin/), kadencja naszych zarządów trwa pól roku i rozpoczyna się każdorazowo 1 stycznia i 1 lipca. Stąd bardzo istotne by dobrze przygotować się do wyborów ludzi, którzy będą wyznaczać kierunki rozwoju Klubu już od stycznia 2019 r.

Wybory nowego Zarządu klubu to nie tylko przyjemny obowiązek każdego z nas, ale to szansa aby aktywnie uczestniczyć w tych zmianach. Masz energię, ambicję, pomysły i chęć aby zamienić to wszystko w czyny? Startuj w Wyborach!!!

Spróbujesz się w nowej roli, roli lidera w obszarze: Administracji Klubu, Skarbnika, Sekretarza Zarządu,
Wiceprezesa ds. PR,  Wiceprezesa ds. Członkowskich, Wiceprezesa ds. Edukacji, Prezesa!

Podejmij wyzwanie! Twój Klub Cię potrzebuje!

 

No automatic alt text available.

Kolejne spotkanie za nami! (06.11.2018 r.)

Julia Fiołka jako Toastmaster wieczoru pokazała nam Hulanki i Swawole. Na melanżu szlachty i wodzów;)

Na scenie zaprezentowało się dwóch mówców. 
Mateusz Tarnowski mówił, jak dużo wspólnego ma piłka nożna z naszym życiem oraz wszystko jest w naszych głowach.

Zaś Marek Wzorek odkrywał przed nami, jak niezależnie od wieku możemy realizować swoje plany, marzenia i cele!

Oceniający Marina Vitovtova i Michał Obiegło w konstruktywny i rzetelny sposób podsumowali wystąpienia mówców.

Tego wieczoru mieliśmy Gościa Specjalnego. Warsztat Storytelling przeprowadziła Ewa Czech, która podzieliła się z nami wskazówkami w jaki sposób możemy tworzyć i opowiadać historie, aby były one interesujące dla słuchaczy. Bardzo dziękujemy! 👏👏

Najlepszy mówca: Mateusz Tarnowski
Najlepszy oceniający: Michał Obiegło
Najlepszy humor: Michał Obiegło
Gratulujemy! 🏆🏆

Zespół funkcyjny w składzie Bartosz ChorążyKatarzyna ChojeckaSara LamentBeata Matusiak-BulakMichalina Sz i Piotrek Płocha pod przewodnictwem Kuba Andryańczyk zadbał o właściwy przebieg całego spotkania;

Widzimy się już w najbliższy wtorek o 18:45! Do zobaczenia!

Image may contain: 6 people, people standing and indoor

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 5 people, indoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: 2 people, people standing

Wtorkowe spotkanie za nami (30.10.2018 r.)! 😉

W świat kraj-obrazu zabrała nas Anna Ksieznik, która pokazała jak bilbordy i murale zmieniają naszą rzeczywistość. 🏞️

Na scenie zaprezentowało się, aż trzech mówców. 
Pierwszy ze swoim Icebreakerem wystąpił Bartosz Chorąży, który opowiadał o swoich doświadczeniach Kiedy był małym chłopcem.
Jako drugi na scenie stanął Pawel Andula, który wspominał Żurek i latarkę podczas wyjazdu w góry ze znajomymi.
Zaś Piotr Rudzik mówił o wspólnym biegu i zachęcał nas do wzięcia udziału  #biegnijztoastmasters (#runwithtoastmasters) już 11 listopada.

Paulina ZamelekRenata Ewa i Zbyszek Dzideczek przekazali wartościowe informacje zwrotne, które każdy z nas może wykorzystać w swoich wystąpieniach.

Dobrą zabawę podczas Konkurs Gorących Pytań zapewnił Marek Wzorek, który był odpowiedzialny za jego przeprowadzenie.

Najlepszym mówcą został Pawel Andula 🏆
Najlepszym oceniającym wybraliśmy Renata Ewa
Najlepszy w Gorących Pytaniach był Michał Obiegło
Najlepszym Humorem wykazał się Pawel Andula
Gratulacje!

O sprawny przebieg spotkania zadbał Główny Oceniający – Julia Fiołka i jej zespół funkcyjny w składzie Kuba AndryańczykMateusz KrawczykPiotrek PłochaAlicja MoszynskaSara Lament i Marina Vitovtova.

Nagrody za niezwykłe osiągnięcia otrzymali Julia FiołkaZbyszek Dzideczek oraz Piotr Rudzik.
Gratulujemy!👏

 

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and beard

Ah, co to było za spotkanie (23.10.2018 r.)

Tomasz Mężyński jako Tostamster wieczoru zaprezentował nam historię sukcesu kultowej marki butów NIKE! 😉

Na scenie wystąpiło dwóch mówców!
Pierwszy zaprezentował się Kuba Andryańczyk, który w swoim Icebreaker opowiadał o zmianie swojej ścieżki kariery.
Jako drugi zaprezentował się Zbyszek Dzideczek, który zaprosił nas do tworzenia Business Summit;

Oceniający Julia Fiołka i Andrzej Bulak jak zawsze przedstawili rzetelne informacje zwrotne, które pomogą nam jeszcze lepiej przegotować się do swoich wystąpień;

Podczas spotkanie odbył się również warsztat z mowy ciała przeprowadzony przez Justyna Mosek
W barwny i rzeczowy sposób pokazała nam jak należy ją stosować oraz jak ważną rolę odgrywa jej przekaz podczas naszych wystąpień.

Krzysztof Jakubowski w zabawny i bardzo precyzyjny sposób przeprowadził Konkurs Gorących Pytań! 🏆

Najlepszym mówcą został wybrany Kuba Andryańczyk
Najlepszym oceniającym został Andrzej Bulak
Najlepsza w Gorących Pytaniach była Marina Vitovtova
Najlepszy humor wywalczyła Julia Fiołka
Gratulacje!

Do naszego klubu dołączyły: Sara Lament, Basia Szklarch oraz Kasia Rusa-Mikurenda
Już nie możemy doczekać się Waszych wystąpień!🎉

Zespół funkcyjny w składzie: Wiktor BartkoTomasz FidosBeata Matusiak-BulakMateusz CzopińskiBartosz Chorążyy oraz Piotrek Płocha pod przewodnictwem Jacek Banach dopilnował, aby spotkanie przebiegło we właściwy sposób.

Image may contain: 6 people, people smiling, people standing

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: one or more people and indoor

Image may contain: 2 people, people standing and indoor

Trzecie spotkanie w październiku już za nami (16.10.2018 r.)

Toastmaster wieczoru Krzysztof Jakubowski zaprezentował nam swoją ogromną pasję do – Bez jazdy nie ma gwiazdy, czyli samochodu marki Mercedez 🏎️

Na scenie zaprezentowało się dwóch mówców.
Pierwszy wystąpił @Kamil Śliwski, który opowiedział nam o Pracy w erze robotów.
Jako druga zaprezentowała się Julia Fiołka, która przedstawiła nam historię Flirciary z pociągu.

Oceniający Piotr Rudzik i Milena Dzialuk przedstawili konkretne, pełne wartościowych wniosków informacje zwrotne.

Tego wieczoru mieliśmy również możliwość uczestniczyć w warsztacie Obudź w sobie wilka, podczas którego nasi czworonożni przyjaciele Łajka i Gordon 🐶🐕i pokazali nam kim tak właściwie jest lider i czym jest prawdziwe liderstwo.

Najlepszym Mówcą został @Kamil Śliwski
Najlepszym Oceniającym została Milena Dzialuk

Cale spotkanie podsumował Główny Oceniający Tomasz Mężyński oraz jego zespół funkcyjny w składzie: Zbyszek DzideczekPiotrek PłochaMateusz KrawczykBeata Miliszkiewicz-SakowskaAndrzej Bulak

Do naszego klubu dołączył również nowy członek – Mateusz Krawczyk! Gratulacje! – Już nie możemy doczekać się Twoich wystąpień.

Widzimy się już w najbliższy wtorek o 18:45! Do zobaczenia!

 

Image may contain: 5 people, shoes, cat and indoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: 2 people, people standing, cat and dog

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

 

“Obudź w sobie wilka”

Image may contain: 1 person, text

Jesień w pełni, a za nami pierwsze październikowe spotkanie naszego klubu. (02.10.2018 r.)

Toastmaster wieczoru Mateusz Tarnowski opowiadał nam o grach bez prądu, czyli grach planszowych! 

Na scenie wystąpiło 3 mówców!

Pierwszy swój Icebreaker zaprezentował nam Piotrek Płocha, który mówił o Toastmasters i ja!

Druga na scenie wystapiła Marina Vitovtova, która przekonywała nas, że Nie ma rzeczy niemożliwych!

Jako trzecia zaprezentowała się Gosia Stanik w swojej mowie Wszyscy jesteśmy kolarzami!

Tomasz MężyńskiJacek Banach oraz Andrzej Bulak jako oceniający przedstawili rzeczowe i pełne wartościowej wiedzy informacje zwrotne.

Podczas konkursu Gorących pytań, mieliśmy możliwość odpowiadać na pytania, które przygotowała Zofia Piekarczyk i nawet goście odważyli się dołączyć!

Najlepszy Mówca: Gosia Stanik
Najlepszy Oceniający: Jacek Banach
Najlepszy Humor: Gosia Stanik
Najlepszy w Gorących Pytaniach: Beata Miliszkiewicz-Sakowska
Gratulujemy! 

Całe spotkanie podsumował Główny Oceniający – @Krzysztof Jakubowski i jego zespół funkcyjny w składzie:
Katarzyna ChojeckaŁukasz P. Cieśla, @Bartosz Chorąży, Julia FiołkaMichalina Sz oraz Sebastian Staniak!

Piotr Rudzik oraz Marina Vitovtova ukończyli pierwszy stopień ze ścieżki Pathways – Gratulujemy! 

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: one or more people and people standing

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: one or more people and people standing

Kolejny etap konkursu Mów Humorystycznych i Odpowiedzi na Gorące Pytania za nami!

WOW WOW WOW 👏👏

W Konkursie Rejonu w Lublinie, przedstawiciele naszego klubu dali popis swoich niezwykłych umiejętności!

W konkursie Mów Humorystycznych w języku polskim:
I Miejsce zajął Piotr Rudzik
II Miejsce otrzymał Tomasz Różański

W konkursie Gorących Pytań w języku polskim:
I miejsce zajęła Beata Miliszkiewicz-Sakowska
II miejsce zajął Michał Obiegło

W konkursie Gorących Pytań w języku angielskim:
I miejsce zajęła Beata Miliszkiewicz-Sakowska

Jesteśmy bardzoooo dumni!
Gratulacje! 🏆🏆

Teraz przed nami Konkurs Okręgu A, który odbędzie się 20 -21.10.2018 r. w Warszawie.

Już nie możemy się doczekać! 🎉🎉

 

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and indoor